Ev İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli

Ev İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli? isterseniz bu konuda yapılan hatalar ve ev ilaçlama firması seçiminde yeterince dikkat edilmediğinin anlaşılması konusunda kısaca değinelim. Ev ilaçlama servisi hakkında daha doğru seçim yapmanıza yardımcı olalım. Ev ilaçlama hemen her insanın bildiği bir hizmet olmasına karşın ne yazık ki çoğu kişi yanlış ev ilaçlama yöntemi sonrası mağduriyet yaşamaktadır.

Ev ilaçlama firmaları böcek şikayetleri ile karşılaşan müşterilerin yaşadıkları sorunlardan kurtulması gerek kokusuz böcek ilaçları kullanarak, gerek kokulu yada buharlı ilaçlama yöntemleri ile uyguladıkları hizmet ile zararlı böcekleri imha ederler. Ancak bu konuda bazı yanlışlar özellikle zor ölen haşerelerin yok edilmesi için imkansız hale gelmektedir. Bu yazımızın ana konusu olan ev ilaçlamada nelere dikkat edilmeli? olması insanların çeşitli sıkıntılar yaşayıp ilaçlama firmalarına olan güvenlerini kaybetme aşamasına gelmesi nedenidir.

Piyasada böcek ilaçlama servisi veren çok fazla sayıda ekip yada kişi olması bazı yanlış uygulama ve kalitesiz hizmet sunan kişilerin fırsatçılık yapmasında önemli etkendir. Pire, akrep, kene, arı, tahta kurusu, hamam böceği, kertenkele ve bunlara benzer pek çok haşere için etkili ev ilaçlama şekilleri kullanılarak bu zararlı böceklerin yok edilmesi şarttır. Aksi halde kısa zaman içinde çoğalır ve evi tamamen istila ederler.

Ev İlaçlama İçin En Doğru Dönemler

Böcekler yaşam alanlarında görülmeye başlayınca insanların huzurunu kaçırıp çeşitli sağlık sorunlarınız da beraberinde getirir. Böcek istilalarının yok edilmesi için kullanılan haşere ilaçları kadar ev ilaçlama için en doğru dönemler içinde ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Yaz aylarının başlangıcında evde böcek olmasa bile önleyici ev ilaçlaması yaptırmak daha sonra ortaya çıkabilecek pek çok zararlı haşere türünün evlere girip ciddi sorunlara yol açmasını önler.

Dirençli böceklerin imhası ancak kaliteli ve yüksek böcek öldürücü aktif maddeye sahip olan haşre kontrol ilaçları ve profesyonel çözüm üreten donanımlı ilaçlama ekipleri ile mümkündür. Astek ilaçlama kurulduğu günden bu yana daima en kaliteli hizmet verme ilkesi ile hareket ederek öncelikle yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı içinde ev ilaçlama yapıyoruz.

Ev İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler, öncelikle sağlık bakanlığı ruhsatlı firma ve haşere ilaçları kullananlar, donanımlı alt yapıya sahip ekipler ve müşteriyi bilgilendiren kaliteli ekipler olup acemi yada gerekli uygulama becerisine sahip olmayan kişilerden böcek ilaçlama hizmeti alınması insanların mağdur olmalarına yol açmaktadır. Tahta kuruları, akrepler, ağaç kurtları, kertenkele türleri, ve nem böcekleri gibi zararlıların kokusuz ilaçlar kullanılarak yada spreyleme ilaçlama ile yok edilmeleri imkansızdır.

Zararlı Ev İlaçlama Şekilleri

Bazı ilaçlama servisleri sadece spreyleme yöntemler kullanarak sisleme yöntem, fumigasyon, ve kokulu haşere ilaçlarının yasak olduğunu ve kanserojen etkiye sahip olduğunu ileri sürerek bu tür haşere ilaçlama yapmadıklarını belirtip sadece sırt pompası ile ve jel ilaçlama yöntemi kullanarak ev ilaçlaması yapmaktadır. Elbette bazı böcek ilaçları hem zararlı hemde kalitesiz olduğu için kullanılması sakıncalıdır.

Zaten tarım bakanlığı ve sağlık bakanlığı tarafından yasak ilaçlar ülkeye sokulmamakta kullanımı yasaklanmıştır. Ulv ilaçlama şekli yasak değildir ancak bilinçsiz ilaçlama yapanlar insanları yeterince uyarmayıp ucuz haşere ilaçları kullandığı zaman evlerde eşyalara zarar vermekten tutun, insanların zarar görmesine kadar çeşitli istenmeyen durumlara sebep olabilir. Aynı şekilde spreyli ilaçlama şeklinde bile acemi ilaçlamacı yada yaşı küçük çocuk yaşta kişileri servis elemanı olarak ev ilaçlamasına gönderen ekiplerin insanlara hiç bir bilgi vermeden ev ilaçlama yapması son derece yanlıştır.

İlaçlama şirketleri hem donanımlı, hemde bilinçli hizmet vermek zorunda olup tüm gerekleri yerine getirmelidir. Bütün böcek ilaçları yanlış ellerde risk taşır. Ancak profesyonel ilaçlama ekipleri tüm kurallara riayet ettiği için ilaçların zarar değil insanlar için son derece yararlı kullanımını sağlar. Bu yazımızda Ev İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli, zor ölen böceklerin yok edilmesi için nelere dikkat edilmeli kısaca değindik. İlaçlama Hakkında Doğru Bilgi Edinmek oldukça önemlidir.

Ev İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir