Alsancak Böcek İlaçlama

Alsancak Böcek İlaçlama hizmetlerimiz ile yaşadığınız haşere şikayetlerine karşı daima en çözümleri üretmekteyiz. Astek İzmir böcek ilaçlama firması olarak kurulduğu günden bugüne kadar kendini sürekli olarak yenilemiş daima en iyi ilaçlama servisini vermeyi bitmiş bir ekibiz. Kurulduğumuz günden bu yana böcek ilaçlama sektöründe daima en iyi sonuçları elde etmiş bu sayede müşteri memnuniyeti sağlamış yapımız ile aranılan bir ekip olmayı başarmış bir firmayız. Doğal olarak böylesi profesyonel yapımız ile en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan bir özelliğe sahibiz.

İnsanlar arasında daima tavsiye edilen bir ekip olarak profesyonel haşere kontrol hizmetleri veren İstanbul merkezli bir ekip olarak öne çıkmaktayız. Alsancak böcek ilaçlama kapsamında yürüyen ve uçan haşereler başta olmak üzere kemirgen ve fareler içinde ilaçlama servisi vermekteyiz. Özellikle lağım faresi, fındık faresi, ev faresi gibi kemirgenlerin hem insan sağlığına hem de evdeki ve işyerlerindeki eşyalara verdikleri zararlar oldukça fazladır.  Bu nedenle fareler ile mücadelede en etkili fare ilaçlarını kullanarak yemleme ve istasyon modeli ile farelerle mücadele veriyoruz.

Ayrıca hamam böceği, gümüş böceği, tahta kurdu, toz piresi, nem böceği, tahta kurdu, karınca, toz akarı, kertenkele, güve, pire benzeri yürüyen ve uçan her türlü haşere ile bilinçli olarak mücadele vermekteyiz. İlaçlama yöntemleri sinek türleri, kemirgen çeşitleri ve haşerelerin özelliklerine göre uygulandığı zaman kısa surede etki göster. 1. sınıf ilaçlar kullanarak böcek ilaçlama açık ve kapalı alanlarda ortaya çıkan haşere sorunlarının ortadan kaldırılması için profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Eğitimli ve donanımlı ekipler ile yapılması zorunlu olan oldukça önemli bir hizmet olarak öne çıkar.

Böceklerin neden olduğu tehlikeler arasında sıtma, astım alerjik yan etkiler olduğu gibi bulaştırdıkları bakteri ve mikroplarla insanlar açısından ciddi şekilde hastalık potansiyeli taşırlar. Bu nedenle ev ilaçlama ve apartman ilaçlama gibi toplu yaşam alanlarının böceklerden arındırılması için uzman ilaçlama servisleri ile çalışmak büyük önem taşır. Her türlü böcek sorunun yok edilmesi için Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı böcek ilaçları kullanmak bunu ise en etkili ilaçlama yöntemleri yardımıyla yapmak gerekir.

Alsancak Böcek İlaçlama Ekibimiz Nasıl Çalışır

Astek çevre ve sağlık hizmetleri olarak önceliğimiz daima en iyi çözümleri sunmaktır. Bizden ilaçlama desteği talep eden müşterilerin yaşadıkları haşere şikayetlerine karşı garantili ilaçlama çözümleriyle daima 1. sınıf İlaçlama hizmetlerini vermekteyiz. Pek çok insan yaşadıkları haşere şikayetleri karşısında acil ilaçlama servisi talep etmekte ve bir an önce yaşadıkları böcek şikayetlerinden kurtulmak istemektedir. Böcek ilaçlamada garanti süreci böcek türlerine göre değişkenlik gösterir. Gerek yapılan ilaçlama şekli, gerekse haşerelerin yapılarına göre mekandaki haşerelerin ortadan kaldırılması değişik bir süreç gerektirir.

İlaçlama servisi talep eden insanların bu ve benzeri konularda bilinçlendirilmesi ve gerekli bilgiler aktarılarak boş yere tedirginlik yaşamaması şarttır. Haşere ilaçlama ile fare ilaçlama için kullanılan ilaç ve yöntemler birbirinden oldukça bağımsızdır. Fareler ile mücadele minimum olarak üç dört gün ile maksimum 10-15 gün arasında bir zaman gerektirir. Çünkü fare ilaçları sadece tek bir farenin ortadan kaldırılması için değil mekanda ki tüm farelerin topluca imha edilmesi için tasarlanmıştır. Fareler çekingen ve şüpheci canlılar oldukları için kullanılan ilaçları yiyen fareyi hemen öldürmez.

İlacı tükettikten sonra belirli bir süre farenin yaşamasına imkan vererek yuvasına giderek ölmelerine sebep olmaktadır. Böcekler ile mücadele için ise sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve buharlı ilaçlama teknikleri mevcuttur. Böceklerin direnç yapısı ve türlerine bağlı olarak ilaçlama yöntemi ve kullanılan ilaçlar değişkenlik gösterir. Bu ise bazı böceklerin aynı gün içinde ortadan kaldırılırken, özellikle jel ilaçlama ve kokusuz ilaçlama şeklinde yapılan uygulamalarda 1 hafta 15 gün arası bir zamanın beklenmesini gerekli kılar. Bunları müşteriyi anlatarak ilaçlama öncesi ve sonrasında neler yapılması gerektiğini tam olarak açıklamalıdır.

Ayrıca ne kadar bir sürede yaşadıkları haşere şikayetlerinden kurtulmaları mümkün olacağını belirterek yanlış yönlendirmelerden kaçınılmalıdır. Alsancak böcek ilaçlama ekibimiz gerek haşere kontrolünde, gerekse kemirgenler ve uçkun zararlılar konusunda teknolojiyi takip ederek günün gereklerine uygun böcek ilaçları ve ilaçlama tekniklerini bünyesinde bulundurur. İlaçlama servisleri değişik özellikte ilaç ve ekipmanlar kullanarak ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Alsancak İlaçlama Hizmetlerinin Önemi

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak için daima en iyi haşere ilaçları kullanmak ve böceklerin direnç yapılarını çökertecek aktif maddeler ile halk sağlığı ilaçlarını seçmek gerekir. Böcekler ile mücadelede çevrenin korunması ve iş güvenliğinin kapsamlı şekilde sağlanması büyük önem taşır. Amatör elemanlar çalıştırmak ciddi anlamda böcek ilaçlama zehirlenmelerini beraberinde getirebilir. Bu ise kesinlikle amatör, yaptığı işin farkında olmayan kişilerin ilaçlama hizmeti vermesini riskli kılar.

Astek ilaçlama ekibi ilaç ve ekipman olarak daima en iyisini kullanır. Kullandığımız kaliteli haşere ilaçları, bilinçli uygulama yöntemleri ve eğitimli profesyonel elemanlar ile 1. sınıf ilaçlama servisi vermektedir. Alsancak İzmir’in, Konak ilçesine bağlı eğlence mekanları ile oldukça popüler bir semt olarak öne çıkar. Alsancak semtinin bünyesinde barındırdığı Kordon, Stadyum, Tren Garı ve işlek caddeleri ile insanların adeta cazibe merkezi olarak gördüğü son derece yoğun bir yaşam özelliğine sahiptir.

Ayrıca deniz kenarında yer alması ve yeşil alanlarının hayli fazla olması buna ilave olarak sıcak bir iklime sahip olması insanların yoğun olduğu kadar çeşitli böceklerin de yaşam alanları ve konutlarda ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle Alsancak semtinde bulunan kafeterya, restoran, apartman, bahçe, otel ve işletmelerin böcek istilasına uğramasını ortadan kaldırmak için belirli aralıklarla ilaçlama hizmeti alınmasına gerekli kılar. İşte bu aşamada Alsancak ilaçlama firmaları devreye girerek verdikleri ilaçlama servisi ile insanları yaşanılan tüm olumsuzluklardan kurtarır. Hiç kuşkusuz yaşadığı böcek şikayetleri ile başı dertte olan,

Ev sahipleri, İşletme sahipleri ve Apartmanda yaşayan Bina sakinleri bir an önce yaşadıkları böcek şikayetlerinden kesin olarak ve en hızlı bir şekilde oturmak istemektedir. İnsanların huzurunu kaçıran ve sorun kaynağı haline gelen böceklerin güvenli ve profesyonel bir böcek ilaçlama servisi ile sonlandırılması insanların en büyük öncelikleri arasında yer alır. Bunun için böcek ilaçlama yöntemi kadar en iyi haşere ilaçlama ilaçlarını kullanmakta zorunluluk gerektirir. Konutlardaki ve işletmelerdeki haşere şikayetleri insanların yaşam kalitesini son derece düşüren özelliğe sahiptir.

Uyguladığımız Böcek İlaçlama Şekilleri

İnsan sağlığını ciddi şekilde tehlikeye atan ve hastalık bulaştırma özellikleriyle insanlar tarafından hiç hoşlanmayan bir özelliğe sahiptirler. Gerek pek çok insanda böcek fobisi ve haşerelere karşı çekinme duygusu ağır basar. O nedenle yaşam alanlarında ortaya çıkan olası haşere şikayetlerinin bir an önce ortadan kaldırılması şarttır. Lağımlar ve pis ortamlarda dolaşan hamam böceği ve benzeri haşereler insan sağlığını riske atan yüzlerce hastalık mikropları, bakteri taşıyan özellikleri ile yaşam alanlarının istenilmeyen davetsiz misafirler olarak öne çıkar.

Özellikle evinde küçük bebek ve çocuğu bulunanlar için bu durum daha ciddi bir önemi sahiptir. Yeni doğmuş bebeği olan annelerin sürekli tedirginlik yaşaması ve evin bir tarafından sürekli böcek çıkmasını düşünür hale gelmesi psikolojik olarak ciddi şekilde tahribat meydana getirir. Oysa hiç bir insanın maruz kalmak işlemediği son derece sıkıntılı bir süreç olarak karşımıza çıkar. Evinizi istila eden her çeşit böcek için yoğunluğuna bağlı olarak farklı ilaç ve yöntemler kullanmaktayız. İlaçlama yöntemleri böceklerin yoğunluğuna, direnç yapısına, yaşadıkları alanlara ve kullanılan ilaçlara göre değişkenlik göstermektedir.

Böcek ilaçlama da ki çeşitlilik sayesinde mekanları istifa eden zararla haşerelerin ortamlardan daha kolay bir şekilde arındırılması mümkündür. En fazla bilinen böcek ilaçlama teknikleri kısaca şu özelliklere sahiptir. Sıvı ilaçlama yöntemi, spreyli kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, kokulu, kokusuz ilaçlama şekli olarak öne çıkar. Kokulu böcek ilaçlama yöntemi çoğunlukla çok sayıda böcek şikayetinin yaşandığı mekanlar ve dirençli yapıdaki haşere şikayetlerinin ortamdan kaldırılması için zorunluluk haline gelmektedir.

Kokusuz ilaçlama spreyli olarak yapıldığı zaman mekandan çıkmanıza ve daireyi kapatmanız da gerek kalmaz. Ancak ulv makinesi ile buharlama yöntemi ile yapıldığı zaman belirli bir süre mekanın kapatılması, evde temizlik yapılması gereklidir. İlaçlama yöntemlerinde jel ilaçlama hiç bir ön hazırlık gerektirmeden günün herhangi bir saatinde kolaylıkla mekanda uygulanmasına imkan tanır. Böceklerin saklanma ve dolaşma istikametlerine göre metrekareye bir damlacık şeklinde bırakılan bu uygulamadır.

Böceklerin Sağlığa Etkisi Nedir?

Hiç kuşkusuz böcekler insanlık tarihinin devam etti süreçten daha eski dönemlerde bile varlığının sürdüre gelmiş organizmalar olarak dikkat çeker. Günümüzden çok eski dönemlerde insanların yaşadığı bölgeleri işgal etmiş ve pek çok bulaşıcı hastalığa sebep vererek toplu ölümlerin yaşanmasına sebep olmuştur. Bu nedenle böceklerden bulaşan hastalıkların önlenmesi için düzenli olarak mekanlarda ilaçlama hizmeti almak büyük önem taşır. Böceklerin yaşam alanları bakterili ve pis ortamlar olduğu için buralarda dolaşıp üzerine mikrop bulaştırır.

Evlere gelerek vücuduna bulaşan bu bakterileri tükettiğimiz gıdalara ve kullandığımız eşyalara bulaştırırlar. Bunun sonucu pek çok hastalık mikrobunun insanlara bulaşmasına sebep olurlar. İnsan sağlığına hiçbir yan etkisi olmaması ve oldukça kolay pratik uygulamasının olması nedeniyle hamam böceği ve karınca şikayetlerinde jel ilaçlama son derece pratik bir uygulamadır. Pek çok insanın ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Sıvı spreyli ilaçlama gerek yaşam alanı, gerek çevre için etkili olan bir yöntem olup kokusuz uygulamalarda evin boşaltılması gerekmez.

Ancak ilaçlamadan sonra takriben 1 hafta 10 gün kadar uygulanan ilacın bekletilmesi ve böceklerin ilaçla temas ederek ortamdan arındırılması beklenmelidir. Böcek ilaçlama yöntemlerinde en etkili ve en kapsamlı uygulama olarak dumanlama tabir edilen ilaçlama şeklidir. Ancak bu uygulama oldukça geniş kapsamlı bir özelliğe sahip olduğu için ilaçlamadan sonra mekanın kapatılması gerekli bir süre evin havalandırılıp kapsamlı bir temizlik yapılmasını zorunlu kılar. Bir türlü baş edilemeyen dirençli yapıdaki böcek şikayetlerin ortadan kaldırılması için ulv ilaçlama yöntemi en etkili uygulama şeklidir. Evlerin böceksiz ve hijyenik olması zorunluluktur.

Ayrıca bazı haşereler taşıdıkları hastalık mikropları ile türlü sıkıntılara yol açarlar. Toz akarı olarak bilinen minik yapılı böcekler uyuz hastalığı, bronşit, cilt alerjisi , gibi ciddi sıkıntılara sebep olurlar. Bu nedenle böcek ilaçlama insanlar için bir yük değil bir zorunluluk olarak öne çıkar. Böcek ilaçlama fiyatları uygulanan yöntemin ve kullanılan ilaçların etkinliği ile doğrudan bağlantılıdır. Elbette profesyonel bir böcek ilaçlamanın maliyeti amatör ve özensiz olarak yapılan ilaçlamaya oranla daha yüksektir. Ancak ilk bakışta yüksek gibi gelmesine karşın tam çözüm elde edilmesi sonucunda birden fazla ilaçlama yapılmasının önüne geçildiği için aslında ucuzdur.

Böcek İlaçlamada Firmanın Ve Markanın Belirleyiciliği

Alsancak böcek ilaçlama şirketi olarak son derece kaliteli ve profesyonel bir ilaçlama servisi vermekteyiz. Unutmamanız gereken böcek ilaçlama son derece titizlikle uygulanması gereken eşyaların ve insan sağlığının korunması ön planda tutulması gereken önemli bir uygulama şeklidir. İlaçlama yöntemleri amatör olarak bilinçsizce uygulanabilecek yöntemler değildir. Yapılan yanlış uygulamalar sonucu mekanlardaki böceklerin ortamdan arındırılması mümkün olmamaktadır. Ayrıca evde kullanılan eşyalar ve elektronik cihazların bozulmasına ciddi şekilde tahribatın yaşanmasına sebep olur.

Bu nedenle seçeceğiniz Alsancak böcek ilaçlama firmasının bilinçli ve profesyonel bir ekip olmasına azami derecede özen göstermeniz şarttır. Haşereler ile mücadele eline sırt pompası alanın yapacağı bir uygulama değildir. Yanlış uygulamalar, üstünkörü hizmet anlayışı defalarca ilaçlama yaptırmanızı, hatta zehirlenmelere kadar bir dizi problemleri ortaya çıkarabilir. Elbette böcek ilaçlama da marka önemli olmasına karşın kullanılan ilaçların ve verilen hizmetin üst seviyede olması büyük önem taşır. İnsanların yaşadığı haşere şikayetlerine son vermek için tam memnuniyet sağlayan ilaçlama ekipleri ile çalışmak büyük önem taşır.

İzmir böcek ilaçlama kapsamında hizmet veren ekiplerin ruhsatlı böcek ilaçları ve bilinçli elemanlar yardımıyla bilinçli ilaçlama servisi vermesi zorunluluktur. Bazı firmalar ilaç markasını öne çıkarak fiyatı şişirme yoluna gider bu yanlış bir tutumdur. Elbette kullanılan ilacın son derece etkili olması büyük önem taşır. Ancak eskiden olduğu gibi böcek ilaçlarının markasından çok içerdiği aktif maddelerin güçlü olması böcek şikayetlerin ortadan kaldırılmasında etkili olmaktadır. Böcekler ortaya çıkardıkları sorunlar ile insanlar üzerinde ciddi şekilde psikolojik etkileri ve hastalık yaymalarına neden olmaktadır.

Böceklerin neden olduğu hastalıklar arasında astım, bronşit, cilt hastalıkları, gıda zehirlenmeleri gibi insan sağlığını tehdit eden ciddi zararlar mevcuttur. Bu nedenle profesyonel alsancak ilaçlama firmaları ile çalışmak alacağınız Alsancak böcek ilaçlama servisinin kalıcı olmasını sağlayacaktır. Yaşadığınız böcek şikayetlerinden kurtulmak için apartman ve evlerde ortaya çıkan haşerelerin etkili ve kalıcı bir ilaçlama ile ortamdan arındırılması şarttır. Astek Alsancak ilaçlama ekibini arayarak yaşadığınız her türlü böcek şikayetinden kolaylıkla kurtulmanız mümkündür.

Alsancak Böcek İlaçlama